Witamy w Akademii Zdrowia Rodziny

Od 1 lipca rozpoczynamy cykl spotkań promujących zdrowy tryb życia i działania poprawiające jego jakość. Zapraszamy na spotkania promujące zdrowy styl życia, zmianę nawyków żywieniowych, działań profilaktycznych ważnych dla Państwa i całej rodziny.
W trakcie spotkania będziecie Państwo mogli porozmawiać z lekarzami, pielęgniarkami, położnymi, dietetykiem, specjalistami fizjoterapii. Zapraszamy na kawę i herbatę. Mamy nadzieję, że czas spędzony wspólnie, będzie inspiracją dla podjęcia działań na rzecz własnego zdrowia.

Szczegóły dotyczące spotkań, znajdą Państwo >>TUTAJ<<
„Drodzy Rodzice! 

Najistotniejsze co możecie zrobić dla przyszłości własnego dziecka to zadbać o  jak najdłuższe karmienie piersią. W naszym NZOZ pomogą Wam w tym doświadczone położne oraz pediatra, doświadczona matka piątki dzieci a równocześnie wieloletni międzynarodowy dyplomowany konsultant laktacyjny (IBCLC).
Zraszamy! „

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami nt Karmienia Piersią >>TUTAJ<<
W  NZOZ Promed dużą uwagę przywiązujemy do profilaktyki chorób zakaźnych poprzez szczepienia ochronne. W podstawowej opiece zdrowotnej realizujemy programy profilaktyczne dla określonych grup ludności a zwłaszcza w ramach programów profilaktycznych Urzędu Miasta Kielce. Prowadzimy doradztwo w sprawach szczepień w prywatnym punkcie konsultacyjnym do spraw szczepień oraz w certyfikowanym centrum szczepień podróżnych.

Informacje nt. szczepienia HPV >>TUTAJ<<
Informacje nt. szczepienia przeciwko grypie >>TUTAJ<<
Informacje nt. szczepienia dla personelu placówek Służby Zdrowia >>TUTAJ<<
Informacje nt. szczepienia po ukończeniu 18go roku życia >>TUTAJ<<
W naszym NZOZ prowadzimy programy profilaktyczne, całkowicie bezpłatne dla pacjenta:

1. Otyłości u dzieci 7+, – chętnych zapraszamy do Poradni Dzieci Zdrowych. Pielęgniarki i lekarze dokonają stosownych pomiarów i w razie potrzeby udzielą porady edukacyjnej, przekażą materiały edukacyjne, umówią termin bezpłatnej konsultacji dietetycznej lub skierują dziecko na badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne,
Informacje nt. nadwagi i otyłości u dzieci >>TUTAJ<<

2. Cukrzycy u osób w wieku 45 lat. Zapraszamy wszystkich którzy mają 45 lat i obawiają się cukrzycy – przeprowadzimy z Państwem badanie ryzyka wystąpienia cukrzycy, lekarz zleci stosowne badania. w razie potrzeby rozpocznie leczenie lub skieruje do specjalisty.
Informacje nt. cukrzycy >>TUTAJ<<

3. Pogram wczesnego wykrywania i profilaktyki depresji okołoporodowej,
Informacje nt. wykrywania i profilaktyki depresji >>TUTAJ<<

4. Pogram wczesnego wykrywania i profilaktyki gruźlicy.
Informacje nt. profilaktyki gruźlicy >>TUTAJ<<
Od 10 lipca 2019 w Przychodniach zostały uruchomione nowe linie telefoniczne. W godzinach podanych w tabelach w linku poniżej mogą Państwo uzyskać porady z zakresu edukacji, profilaktyki i problemów zdrowotnych. Zapraszamy!

Informacje nt. nowych linii telefonicznych >>TUTAJ<<

Copyright by BoldThemes 2016. All rights reserved.