Witamy w Akademii Zdrowia Rodziny

Od 1 lipca rozpoczynamy cykl spotkań promujących zdrowy tryb życia i działania poprawiające jego jakość. Zapraszamy na spotkania promujące zdrowy styl życia, zmianę nawyków żywieniowych, działań profilaktycznych ważnych dla Państwa i całej rodziny.
W trakcie spotkania będziecie Państwo mogli porozmawiać z lekarzami, pielęgniarkami, położnymi, dietetykiem, specjalistami fizjoterapii. Zapraszamy na kawę i herbatę. Mamy nadzieję, że czas spędzony wspólnie, będzie inspiracją dla podjęcia działań na rzecz własnego zdrowia.

Szczegóły dotyczące spotkań, znajdą Państwo >>TUTAJ<<
„Drodzy Rodzice! 

Najistotniejsze co możecie zrobić dla przyszłości własnego dziecka to zadbać o  jak najdłuższe karmienie piersią. W naszym NZOZ pomogą Wam w tym doświadczone położne oraz pediatra, doświadczona matka piątki dzieci a równocześnie wieloletni międzynarodowy dyplomowany konsultant laktacyjny (IBCLC).
Zraszamy! „

Szczegóły dotyczące spotkań, znajdą Państwo >>TUTAJ<<
W  NZOZ Promed dużą uwagę przywiązujemy do profilaktyki chorób zakaźnych poprzez szczepienia ochronne. W podstawowej opiece zdrowotnej realizujemy programy profilaktyczne dla określonych grup ludności a zwłaszcza w ramach programów profilaktycznych Urzędu Miasta Kielce. Prowadzimy doradztwo w sprawach szczepień w prywatnym punkcie konsultacyjnym do spraw szczepień oraz w certyfikowanym centrum szczepień podróżnych.

Informacje nt. szczepienia HPV >>TUTAJ<<
Informacje nt. szczepienia przeciwko grypie >>TUTAJ<<
Informacje nt. szczepienia dla personelu placówek Służby Zdrowia >>TUTAJ<<
Informacje nt. szczepienia po ukończeniu 18go roku życia >>TUTAJ<<

Copyright by BoldThemes 2016. All rights reserved.